Zavod za humanu reprodukciju “Dr. Balić” je vodeća zdravstvena institucija ovog tipa u regionu, sa preko 25 godina iskustva u pružanju ginekoloških usluga i usluga vantjelesne oplodnje. Za uspješnost klinike brine se tim vrhunskih stručnjaka uz korištenje najsavremenije tehnologije i inovacija dostupnih današnjici. S ciljem ostvarivanja poslovnih ciljeva i daljnjeg razvoja u potrazi smo za novim članom našeg tima na poziciji:

Viši saradnik – Menadžer IVF Centra

Mjesto rada: Tuzla

Broj izvršilaca: 1

Tip ugovora: na određeno, sa mogućnošću produženja ugovora na neodređeno

Trajanje oglasa: 30 dana od datuma objavljivanja

OPIS POSLOVA:

  • Definisanje, implementacija i upravljanje operativnim procedurama u digitalnom i web poslovanju i ostalim marketinškim kanalima poslovanja
  • Administrativna i profesionalna odgovornost, upravljanje ljudskim resursima
  • Obezbjeđenje efektivnog, efikasnog i profitabilnog poslovanja
  • Obezbjeđenje kvalitetne usluge u skladu sa standardima
  • Uspostavljanje novih i održavanje postojećih kontakata i saradnje sa poslovnim partnerima,
  • Praćenje aktuelnih trendova u zdravstvenom sektoru,
  • Organizacija i upravljanje marketinškim projektima

OSNOVNI UVJETI:

  • Visoka stručna sprema, Ekonomski fakultet
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • Napredno poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Sposobnost samostalnog obavljanja poslova i odlučivanja
  • Vozačka dozvola B kategorije

PREDNOSTI:

  • Kandidati koji vole raditi u dinamičnom random okruženju i koji su timski igrači
  • Posjeduju izvrsne komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  • Otvoreni, proaktivni i spremni dalje učiti i profesionalno se usavršavati, te svoje znanje dijeliti sa drugima

ŠTA VAM NUDIMO?

  • Stimulativan finansijski paket
  • Rad u mladom, energičnom timu, na rukovodećoj poziciji
  • Mogućnost daljnjeg profesionalnog razvoja u timu posvećenih i stručnih profesionalaca
  • Mogućnost da izrazite svoju kreativnost i realizujete vlastite ideje
  • Maksimalnu podršku i sredstva za uspješno obavljanje posla
  • Adekvatno praćenje i vrednovanje rezultata.

Zainteresovani ste?

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove i želite se prijaviti na navedenu poziciju, molimo da pošaljete Vašu prijavu koja sadrži: kraću biografiju, adresu i kontakt telefon, također je obavezno priložiti fotokopije dokumentacije tražene pod osnovnim uslovima.

Prijave:

  • Online: Poslati email na posao@drbalic.ba
  • Lično: U prostorijama IVF Centra “Dr. Balić”, adresa: Kojšino 25, 75000 Tuzla